Firma to przede wszystkim zespół ludzi posiadających kow-how, doświadczenie oraz dorobek w postaci gotowych do wykorzystania, sprawdzonych rozwiązań, metod postępowania i zdolności adaptacji do rosnących wymagań. Dlatego też trzon zespołu tworzą pracownicy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić właściwy poziom techniczny w następujących dziedzinach:
  • automatyka
(znajomość wszelkich zagadnień automatyzacji procesów, urządzeń i osprzętu w zakresie węzłów cieplnych i wody lodowej, kotłowni, central wentylacyjnych, VAV, klimakonwektorów, nawilżaczy, osuszaczy, filtrów przemysłowych, systemów detekcji, oddymiania, agregatów, wież chłodniczych itp. )
  • instalacje elektryczne i prace montażowe
(doświadczenie zarówno w zakresie instalacji silnoprądowych jak transmisyjnych i sygnałowych, przy podłączaniu większości dostępnych na rynku odbiorów elektrycznych, obiektowych urządzeń automatyki, osprzętu w tym Ex, pożarowych, wykonywaniu wszelkiego typu tras kablowych )
  • programowanie sterowników, budowa i integracja systemów BMS
(biegła znajomość wielu standardów komunikacji, programowalnych urządzeń AKPIA i systemów nadzoru/wizualizacji pracy instalacji. Samodzielnie tworzymy i doskonalimy zawansowane algorytmy sterowania. Łączymy wiele instalacji i systemów różnych producentów zapewniając inwestorom korzyści z optymalnej współpracy między nimi oraz swobody wyboru dostawców. Od wielu lat, na co dzień stosujemy sprzęt Schneider Electric, DIstech Controls, Echelon, Loytec, Siemens, Ranco, Ebelre, Belimo, Thermokon, Danfoss, Grundfoss, VACON, LC, ABB, Tridium. Controlli, i innych renomowanych producentów. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie narzędziowe , certyfikaty szkoleń a dla wielu spośród nich jesteśmy autoryzowanym partnerem.)
  • rozdzielnice elektryczne i automatyki
(posiadamy własną prefabrykację szaf i rozdzielni zasilających i sterujących we wszystkich niezbędnych dla realizowanych instalacji wielkościach i wykonaniach)
  • sprawny serwis
(pełny zakres czynności niezbędnych do utrzymania instalacji w 100%-wej sprawności zarówno w okresie gwarancyjnym jak i po jego upływie. Sprawnie diagnozujemy usterki i identyfikujemy źródła problemów zarówno w naszych układach jak i instalacjach powiązanych).
  • wentylacja, klimatyzacja i ciepłownictwo
(Posiadamy doskonałą znajomość technologii, procesów, dynamiki przemian, urządzeń, zagadnień wykonawczych i eksploatacyjnych a stąd umiejętność krytycznej analizy dokumentacji projektowej i wczesnej eliminacji niektórych problemów. Diagnozujemy problematyczne instalacje i przeprowadzamy modernizacje. Doradzamy inwestorom przy wyborze optymalnych rozwiązań.)